TIMKEN 690RX2966 Bearing
TIMKEN 690RX2966 Cylindrical roller bearing
Bearings & Parts: Dimensions, Drawings, Prices, Photos, Weight.
We are stock supplier! Germany bearing industry parts.
Quick response to quotes.
In stock, fast delivery.
Quick inquiry, Email : Sales@Kellerbearing.com
TIMKEN 690RX2966 Bearing
Bearing No.: 690RX2966
Inner diameter: 690 mm
Outer diameter: 980 mm
High: 750 mm